AU NIŠ
Korpa

Nasaleze sprej allergy 800mg/200doza

Nasaleze Sprej Allergy
* Fotografije su informativnog karaktera i mogu se razlikovati od ambalaže proizvoda
Nasaleze sprej allergy 800mg/200doza

Opisani preparat /proizvod je medicinsko sredstvo.

Medicinsko sredstvo se može izdati na mestima koja su određena dozvolom ministarstva nadležnog za poslove zdravlјa o obavlјanju prometa na veliko i prometa na malo medicinskih sredstava, na osnovu propisa u oblasti medicinskih sredstava i zdravstvene zaštite (u apotekama i specijalizovanim prodavnicama).

Ovo medicinsko sredstvo možete rezervisati u željenoj apoteci Apotekarske ustanove Niš kontaktiranjem direktno te apoteke telefonom.

Spisak apoteka Apotekarske ustanove Niš sa brojevima telefona možete naći na sajtu Apotekarske ustanove Niš, na linku https://www.apotekanis.co.rs/apoteke-po-opstinama

Nasaleze Allergy Blocker je nazalni sprej u prahu koji u dodiru sa sluzokožom nosa formira zaštitni film koji štiti od dodira sa alergenima.Počinje da deluje u roku od 2 minuta.Deluje na uzrok nastanka alergije i sprečava razvoj simptoma.Primena: pre izlaganja polenu i drugim alergenima iz vazduha.Ne sadrži antihistaminike ni kortikosteroide.Nema poznata neželjena dejstva.Pogodan za odrasle, sportiste, trudnice, dojilje i decu stariju od 18 meseci. Nasaleze Allergy Blocker kao dodatak medikamentoznoj terapiji :Nazalni vazokonstriktori ili kortikosteroidi u spreju ili kapima - prvo aplikovati lek, a zatim Nasaleze Allergy Blocker. Nasaleze formira film na sluzokoži nosa koji ne ometa delovanje prethodno aplikovanog leka, a sprečava dalji kontakt sa alergenom. Ovim se smanjuje potreba za učestalom nazalnom primenom leka. Deluje nekoliko sati. Aplikovati ponovo nakon pražnjenja nosa.Oralni antihistaminici - sprečava kontakt sluzokože nosa sa alergenom i nastanak rinitisa, smanjuje intenzitet simptoma. Sastav: hidroksipropilmetil celuloza u prahu prah mente ​Način primene: Izduvati nosUkloniti poklopac i protresti bočicu.Stisnuti bočicu kako bi se procenio pritisak potreban za izbacivanje praha (mlaz visine 10-15cm). Po potrebi mogu se koristi obe ruke. (Ova proba je potrebna pre prvog korišćenja, odnosno sve dok se pacijenti ne naviknu na pravilnu primenu Nasaleze spreja u prahu)Staviti vrh bočice u nos i stisnuti 1-2 puta u svaku nozdrvu. Prilikom pritiskanja bočice lagano udahnuti (ne udisati duboko i ne zabacivati glavu unazad prilikom aplikovanja).Postupak primeniti svaki put nakon pražnjenja nosa. ​

Pakovanje:Sprej bočica sa 200 doza

MEDICINSKO SREDSTVO

Napišite recenziju

Molimo Vas prijavite se ili se registrujte da biste napisali recenziju.
0,00 RSD
  • Lager: Na stanju
  • Šifra proizvoda: 9122